Zahrada je místem, kam chodíme relaxovat, odpočinout si a načerpat novou energii. Práce na zahradě má své kouzlo, musí na ní být ale čas, chuť a nálada. Netrapte se proto nezbytnou údržbou, která je se starostí o zahradu spojena. Užívejte si jen ty aktivity, které vás těší a vychutnáte si je. Na nás nechte zahradnické práce, které udělají z vaší zahrady místo, na které budete pyšní.


Přizpůsobíme se vám
Ať už poptáváte jednorázovou údržbu, nebo hledáte pravidelnou celoroční údržbu zahrady, jsme připraveni vaši zahradu zušlechtit. Domluvíme se na termínech, které vám vyhovují a v tuto dobu se budeme vaší zahradě věnovat s profesionální péčí.


Komplexní zahradnické práce
Postaráme se o zahrady u rodinných domů, firem, areálů, sportovišť atd. Zakládání trávníků, posekání trávníků, pletí záhonů, výsadba, prořezávání i kácení stromů a keřů, terénní úpravy i rekultivace ploch. To vše a určitě i něco navíc jsme schopni provést s maximální péčí a odbornými zkušenostmi, stačí se domluvit.


 

Zahradnické práce:

Sekání trávníku, zkracování živého plotu atd.200,- / hodina jednoho pracovníka
Doprava mimo Pardubice ( počítá se pouze cesta tam)7,- /km

 

Napište nám a my Vám ZDARMA vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Použití kontaktního formuláře vás nezavazuje k žádnému využití služeb MV Cleaning Services, ani k žádným poplatkům. Odesláním vzkazu nám dáváte souhlas, abychom vás kontaktovali.