top of page

Úklid bytových
a panelových domů

Udržet pořádek v bytovém domě už nebude nad vaše síly. Postaráme se o pravidelný úklid společných prostor také ve vašem bytovém domě. V místech, kde se denně pohybuje více lidí, je profesionální úklid nutností. Jde nejen o příjemné prostředí, ale především o udržení čistoty. Zbavte se jednou pro vždy starostí spojených s nedůkladně provedeným úklidem!

Nová čtvrť

Kompletní úklid bytového domu

Aby se dal úklid bytového domu pokládat za komplexně odvedený, je třeba zaměřit se nejen na společné prostory, ale také na výtahy, chodby a schody, vstupní dveře i okna. V případě potřeby je možné pečovat také o květiny. Čistící prostředky i techniku potřebnou k úklidu samozřejmě zajistíme, případně přizpůsobíme vašim preferencím.

Obytný dům
PR kancelář
Moderním bytovém domě

Přizpůsobíme se vám

Harmonogram úklidu sladíme s vašimi potřebami. Vy určujete jak často a v jakém čase. Jsme k dispozici 7 dní v týdnu a v časech podle vašich priorit. Frekvenci i intenzitu úklidu přizpůsobujeme samozřejmě také aktuálnímu počasí. Zbavte nájemníky či majitele bytových jednotek úklidu společných prostor svépomocí. Výsledky pak budou nesrovnatelně lepší a obyvatelé domu spokojenější.

bottom of page