Úklid kanceláří a firemních prostor
Úklid kanceláří

Kancelář je místo, které společnost nejen reprezentuje, ale vytváří také prostředí pro zaměstnance, kteří zde tráví podstatnou část dne. Profesionálně odvedený a také pravidelný úklid kanceláří a firemních prostor je proto velmi důležitý. Čistý i příjemně voňavý interiér ocení každý.


Přizpůsobíme se vám
Zajistíme úklid vaší kanceláře či provozovny podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Může být jednorázový i pravidelný, probíhat brzy ráno, odpoledne nebo večer. Jsme k dispozici 7 dní v týdnu, víkendy nejsou problém. Vaše potřeby spojené s úklidem se mohou měnit, námi odvedený úklid se však nemění nikdy. Je vždy naprosto perfektní a vaši zaměstnanci se mohou těšit z dokonale čistého a harmonického prostředí.


Kompletní úklid kanceláře
Kancelář, kuchyňka, chodby, toalety, to vše je třeba pečlivě uklidit. Námi provedený komplexní úklid se postará o vše, nic neunikne naší pozornosti. Vytíráme, luxujeme, myjeme, čistíme, leštíme, zkrátka poctivě uklízíme. To, co k úklidu potřebujeme si zajistíme sami, nestaráte se o nic. Pracujeme profesionálně, spolehlivě a vždy na 100 %.


 

Ceník jednotlivých služeb:

Úklid pravidelný* 175,- / hodina úklidového pracovníka
Úklid jednorázový 195,- / hodina úklidového pracovníka
Doprava ZDARMA
   
*Minimální frekvence 2x týdně
Profesionální úklidová chemie pro běžné úklidy ZDARMA.

 

 

Napište nám a my Vám ZDARMA vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Použití kontaktního formuláře vás nezavazuje k žádnému využití služeb MV Cleaning Services, ani k žádným poplatkům. Odesláním vzkazu nám dáváte souhlas, abychom vás kontaktovali.