Úklid domácností

Domov by měl být místem, které v nás navozuje pocit pohody, bezpečí a útulna. A těchto pocitů bez pravidelného úklidu a čistoty dosáhnout nejde. Je nám jasné, že docílit perfektně udržovaného pořádku není jednoduché. Naši klienti jsou často velmi vytížení lidé, kteří si přejí svůj volný čas trávit s rodinou, nebo svými koníčky, nikoli úklidem domácnosti. A přesně proto jsme tu my!


Přizpůsobíme se vám
Ať už potřebujete naše úklidové služby využít jednorázově nebo pravidelně, kontaktujte nás. O úklid vašeho bytu, i rodinného domu, chaty nebo chalupy se postaráme na míru vašim očekáváním a potřebám. Vy si volíte co vše je třeba uklidit, v jakém termínu a čase. Vždy se přizpůsobíme a svou práci odvedeme profesionálně a s pečlivostí, kterou určitě oceníte. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost.


Kompletní úklid domácnosti
Záleží jen na vás, co vše nám přenecháte k úklidu. Naši profesionálové zvládnou uklidit cokoli. Ať už jde o běžný úklid zahrnující čištění podlahových krytin, koberců, obkladů, úklid kuchyně, sociálního zařízení, stírání prachu nebo mytí oken. Problémem není ani generální úklid po vymalování interiéru či provedené rekonstrukci. Vždy používáme kvalitní a nezávadné čistící prostředky, po domluvě je možné přizpůsobit se také v tomto ohledu vašim prioritám. Rádi vám vyjdeme vstříc jak jen je to možné.


 

Ceník jednotlivých služeb:

Úklid pravidelný* 250,- / hodina úklidového pracovníka
Úklid jednorázový (generální) 250,- / hodina úklidového pracovníka
   
Doprava v rámci Pardubic ZDARMA
Doprava mimo Pardubice ( počítá se pouze cesta tam) 7,- /km
   
*Minimální frekvence 1x týdně
Profesionální úklidová chemie pro běžné úklidy je ZDARMA, v případě nutnosti použití extra chemie bude účtováno dle spotřeby zvlášť, vždy po předchozí domluvě.

.

Napište nám a my Vám ZDARMA vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Použití kontaktního formuláře vás nezavazuje k žádnému využití služeb MV Cleaning Services, ani k žádným poplatkům. Odesláním vzkazu nám dáváte souhlas, abychom vás kontaktovali.