top of page

Úklid domácností

Domov by měl být místem, které v nás navozuje pocit pohody, bezpečí a útulna. A těchto pocitů bez pravidelného úklidu a čistoty dosáhnout nejde. Je nám jasné, že docílit perfektně udržovaného pořádku není jednoduché. Naši klienti jsou často velmi vytížení lidé, kteří si přejí svůj volný čas trávit s rodinou, nebo svými koníčky, nikoli úklidem domácnosti. A přesně proto jsme tu my! Ať už potřebujete úklid domácnosti v Pardubicích či Hradci Králové, nemějte obavy, působíme v obou krajích.

Fyziocventrum Baťa4.jpg

Kompletní úklid domácnosti

Záleží jen na vás, co vše nám přenecháte k úklidu. Naši profesionálové zvládnou uklidit cokoli. Ať už jde o běžný úklid zahrnující čištění podlahových krytin, koberců, obkladů, úklid kuchyně, sociálního zařízení, stírání prachu nebo mytí oken. Problémem není ani generální úklid po vymalování interiéru či provedené rekonstrukci. Vždy používáme kvalitní a nezávadné čistící prostředky, po domluvě je možné přizpůsobit se také v tomto ohledu vašim prioritám. Rádi vám vyjdeme vstříc jak jen je to možné.

Čištění plynového sporáku
PR kancelář
Vysávání

Přizpůsobíme se vám

Ať už potřebujete naše úklidové služby využít jednorázově nebo pravidelně, kontaktujte nás. O úklid vašeho bytu, i rodinného domu, chaty nebo chalupy se postaráme na míru vašim očekáváním a potřebám. Vy si volíte co vše je třeba uklidit, v jakém termínu a čase. Vždy se přizpůsobíme a svou práci odvedeme profesionálně a s pečlivostí, kterou určitě oceníte. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost.

bottom of page