Po-stavební úklid

Je součástí procesu výstavby či rekonstrukce. Je to taková tečka za náročnou prací, která je spojena se stavěním a přestavbami. Jedná se o úklid, který je náročný na čas a žádá si hodně energie. Naštěstí se o postavební úklid můžeme postarat za vás. Vy se můžete těšit na to, jak si nového domova budete užívat.


Přizpůsobíme se vám
Úklid samozřejmě provedeme v termínu a čase, který vám bude vyhovovat. Postaráme se nejen o domácnosti, ale i o domy, kancelářské a komerční prostory. Pokud je pro vás představa rekonstrukce děsivá právě kvůli závěrečnému úklidu, pak se do ní v klidu pusťte, protože od úklidu jsme tu my!


Kompletní postavební úklid
Naše profesionální úklidové práce zahrnují od odstranění hrubých nečistot až po provedení generálního úklidu. Postaráme se tedy o odklizení zbytků stavebního materiálu. Zbavíme prostory nánosů nečistot, prachu i zaschlých barev. Vše vytřeme, vysajeme, umyjeme, očistíme a hloubkově vyčistíme. Prostory připravíme tak, aby bylo možné se do nich už rovnou nastěhovat.


 

Po-stavební generální úklid:

Úklid pravidelný* dohodou dle rozsahu
Úklid jednorázový dohodou dle rozsahu
Doprava ZDARMA
   
*Minimální frekvence 1x za 14 dní
Profesionální úklidová chemie pro běžné úklidy je ZDARMA, v případě nutnosti použití extra chemie bude účtováno dle spotřeby zvlášť, vždy po předchozí domluvě.

 

Napište nám a my Vám ZDARMA vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Použití kontaktního formuláře vás nezavazuje k žádnému využití služeb MV Cleaning Services, ani k žádným poplatkům. Odesláním vzkazu nám dáváte souhlas, abychom vás kontaktovali.