top of page
rámeček
Čisticí hadřík z mikrovlákna

o nás

Jsme spolehlivá úklidová firma z Pardubic, která provádí profesionální úklidový servis v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, a to navíc 7 dní v týdnu. Perfektně uklidíme nejen kanceláře, komerční prostory, bytové domy, zdravotnická zařízení, ale i výrobní a logistická centra. A máme toho pro vás připraveno ještě mnohem víc. Nabízíme totiž nejen komplexní služby spojené s úklidem, ale také poskytujeme údržbářské a zahradnické práce.
Specializujeme se jak na běžný úklid, tak i na ten generální po malování, rekonstrukci nebo výstavbě. Naší prioritou je vaše stoprocentní spokojenost, tomu podřídíme vše. Pojištění u pojišťovny kooperativa až do výše 20 milionů je u nás samozřejmostí.

Rámeček
Úklid
Mytí oken

Víme, že základem úspěchu je proškolený personál, který používá kvalitních, moderních prostředků a vybavení. Máme také za cíl standardy neustále zlepšovat a proto používáme barevného kódování mikrovláknových utěrek jako vyšší level hygieny. Naši zaměstnanci v případě kontaktu s klienty používají dresscode, aby bylo ihned jasné, že se jedná o naše pracovníka úklidu. Respektujeme soukromí klientů.

bottom of page