Mytí oken

Mytí oken nepatří k příliš oblíbeným činnostem. Zabírá spoustu času a stojí hodně sil. Jenže znečištěná okna nepůsobí dobře v žádném prostoru, ať už se jedná o domácnost, kanceláře nebo jiné prostředí. Čistá a průzračná skla oken dokáží interiér velmi proměnit, a to v tom nejlepším smyslu slova. Proto je fajn, když se tento druh úklidu nezanedbává a neponechává pouze na některé dny v roce.


Přizpůsobíme se vám
Svěřte nám svá okna a my se postaráme o to, abyste si výsledek náležitě vychutnali. Můžete se spolehnout na to, že rozdíl poznáte v každém případě. Okna umyjeme, vyčistíme a nablýskáme. Kdy se tomu tak stane záleží skutečně jen na vás. Vámi preferovanému termínu se rádi přizpůsobíme.


Kompletní mytí oken
Umyjeme nejen klasická okna, poradíme si také s výlohami a dalšími skleněnými plochami. Bez profesionální péče nenecháme ani žaluzie, i ty si zaslouží pozornost. Pokud uznáte za vhodné, můžeme mytí oken spojit s dalším úklidem a postarat se například o čistotu vašich podlah, koberců nebo potahů, případně můžeme také vyžehlit či vyprat.


 

Mytí oken:

Mytí oken 210,- / hodina jednoho úklidového pracovníka
Doprava v rámci Pardubic ZDARMA
Doprava mimo Pardubice ( počítá se pouze cesta tam) 7,- /km
   
Profesionální úklidová chemie pro běžné úklidy je ZDARMA, v případě nutnosti použití extra chemie bude účtováno dle spotřeby zvlášť, vždy po předchozí domluvě.

 

Napište nám a my Vám ZDARMA vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Použití kontaktního formuláře vás nezavazuje k žádnému využití služeb MV Cleaning Services, ani k žádným poplatkům. Odesláním vzkazu nám dáváte souhlas, abychom vás kontaktovali.