top of page

Mytí oken a výloh

Mytí oken nepatří k příliš oblíbeným činnostem. Zabírá spoustu času a stojí hodně sil. Jenže znečištěná okna nepůsobí dobře v žádném prostoru, ať už se jedná o domácnost, kanceláře nebo jiné prostředí. Čistá a průzračná skla oken dokáží interiér velmi proměnit, a to v tom nejlepším smyslu slova. Proto je fajn, když se tento druh úklidu nezanedbává a neponechává pouze na některé dny v roce. Náš tým provádí mytí oken v Pardubicích, Hradci Králové a okolí. Neváhejte nás kontaktovat.

Kompletní mytí oken

Umyjeme nejen klasická okna, poradíme si také s výlohami a dalšími skleněnými plochami. Bez profesionální péče nenecháme ani žaluzie, i ty si zaslouží pozornost. Pokud uznáte za vhodné, můžeme mytí oken spojit s dalším úklidem a postarat se například o čistotu vašich podlah, koberců nebo potahů, případně můžeme také vyžehlit či vyprat.

Fyziocventrum Baťa 3.jpg
PR kancelář
Fyziocventrum Baťa 1.jpg

Přizpůsobíme se vám

Svěřte nám svá okna a my se postaráme o to, abyste si výsledek náležitě vychutnali. Můžete se spolehnout na to, že rozdíl poznáte v každém případě. Okna umyjeme, vyčistíme a nablýskáme. Kdy se tomu tak stane záleží skutečně jen na vás. Vámi preferovanému termínu se rádi přizpůsobíme.

bottom of page